IMIĘ
NAZWISKO
ADRES E-MAIL:
TREŚĆ WIADOMOŚCI
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

605 369 492

WSTECZ

W razie pytań - proszę o kontakt telefoniczny

lub wiadomość przez poniższy formularz:   

 

  • Sesja terapeutyczna indywidualna dorosłych oraz młodzieży (50 min.) - 140 zł

 

      Płatność gotówką

Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży. W swojej pracy łącze różne nurty i narzędzia psychoterapeutyczne, dzięki czemu jestem w stanie pomóc w efektywny  sposób różnym osobom w szerokiej gamie trudności.

 

Pomagam osobom zmagającym  się z takimi trudnościami jak zaburzenia lękowe oraz depresyjne, brak kontroli nad emocjami, zaniżone poczucie własnej wartości, brak umiejętności w nawiązywaniu i utrzymywaniu satysfakcjonującej relacji, problem z asertywnością, wypalenie zawodowe, uczucie osamotnienia, pustki, brak poczucia zrozumienia w rodzinie, szkole, pomagam w obszarze DDA/DDD.

 

Praca ze mną ma charakter „wglądowy”, gdzie Klient – z moim wsparciem i pomocą – odnajduje ważne wątki czy fragmenty w swojej przeszłości.

Jestem psychoterapeutą w procesie certyfikacji w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii im. Profesora Jerzego Mellibrudy utworzonej przez Instytut Psychologii Zdrowia, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

Jestem absolwentem Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu, wydziału Nauk Społecznych, kierunek pedagogika ogólna.

Mgr Wojciech Hass

Pedagog, psychoterapeuta

KONTAKT

POLECAMY

UMÓW WIZYTĘ

O CENTRUM