W razie pytań - proszę o kontakt przez poniższy formularz:

IMIĘ
NAZWISKO
ADRES E-MAIL:
TREŚĆ WIADOMOŚCI
WYŚLIJ
WYŚLIJ
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!
  • I wizyta (gabinet lub telewizyta) - 200 zł

  • Kolejna wizyta (gabinet lub telewizyta) - 200 zł

  • Recepta - zdalnie, tylko stali pacjenci, stabilny stan zdrowia - 100zł

  • Wystawienie zaświadczenia o leczeniu - 50zł

  • Wystawienie zaświadczenia lekarskiego w trakcie wizyty lekarskiej - w cenie wizyty

    

Płatność gotówką lub kartą.

Telewizyty i inne czynności zdalne są opłacane z góry, przelewem na konto:

Iga Zdaniuk-Zienkiewicz

89 1600 1462 1893 7844 6000 0001

WSTECZ

Obecnie udzielam porad prywatnych, jak również pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego przy Nowym Szpitalu w Nakle nad Notecią oraz w Oddziale Dziennym Terapii Uzależnień i  Poradni Terapii Uzależnień Ośrodka "Koliber" w Nakle nad Notecią i Szubinie.

 

Ukończyłam studia na Wydziale Lekarskim Collegium Medicum im. L. Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Szkolenie specjalizacyjne odbyłam pracując w Klinice Psychiatrii Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dra A. Jurasza w Bydgoszczy. 

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam również pracując w Oddziale Dziennym Psychogeriatrycznym Centrum Zdrowia Araszkiewicz "Łaźnia Miejska" w Bydgoszczy, w Środowiskowym Centrum Opieki Psychogeriatrycznej w Otępieniach Domu Sue Ryder w Bydgoszczy oraz udzielając rodzinnych porad psychiatrycznych w ramach projektu partnerskiego "Rodzina w Centrum" w Powiatowych Centrach Pomocy Rodzinie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. 

 

Na pierwszą wizytę bardzo proszę przygotować listę wszystkich przyjmowanych przez siebie leków oraz całą posiadaną na swój temat dokumentację medyczną, np. wyniki badań dodatkowych, karty informacyjne leczenia szpitalnego, zaświadczenia lekarskie, ewentualne opinie psychologiczne.

 

 

 

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie psychiatrii. W swojej pracy zawodowej zajmuję się leczeniem zaburzeń nastroju, zaburzeń lękowych, psychotycznych, uzależnień, pomagam osobom w tzw. kryzysie psychiatrycznym.

Przyjmuję osoby pełnoletnie.

Lek. Iga Zdaniuk-Zienkiewicz

Specjalista Psychiatra

KONTAKT

POLECAMY

UMÓW WIZYTĘ

O CENTRUM